Kontakta gärna någon i styrelsen om du har funderingar eller förslag som rör livet i och kring Ambjörnarp!

Det är vi som sitter i byalagets styrelse:

Monalis Gustavsson (ordförande)
0325-60332
monalis.gustavsson@tranemo.se

Susanne Heman (kassör)
susanne.heman@tranemo.se

Lennart Andersson
0325-60003
lennart.anderzzon@telia.com

Martin Andersson
0325-60110
martin@ratrika.se

Anneli Nydén
0325-76952
anneli.nyden@tranemo.se

Ing-Mari Hansson
0325-60304
ingmari.hansson@tranemo.se

Pia Gustavsson
0325-60391
pia.gustavsson@home.se

Inger Axelsson
0325-60373
inger4xelsson@hotmail.com

Jenny Thorsson
0325-77456
jenny_thorsson@telia.com

Bengt Johansson
0325-60056

Helen Petersson
helen.petersson@tele2.se

Daniel Gadell
danielg_88@hotmail.com